Çift Elmas Direktör

 
Zeynep SOYLU
 

Merhaba Doğru yerdeyiz. Oriflamedeyiz. Değişmeyen sloganım. Beş yıl önce başladığım Orifl ame
serüveninde Çift Elmaslık yazımı yazıyorum. Başlarken, korkularım, tereddütlerim, acabalarım çoktu.
Anlatılanların abartıdan ibaret olduğunu düşünürken şu anda ben anlatılanları yaşıyorum. Esnaftım. Çok güzel işleyen bir bijuteri dükkanım vardı. Önceliğimi işime verdiğim için bu tür işlere ne zamanım vardı, ne de inancım. Ufak kazançların giderek çoğaldığını görünce önceliğimi Oriflame vermeye başladım. İnanmaya başladım. Sevgili Direktörüm Nilgün Barış’ın yakın ilgili ve ev toplantılarımız sayesinde gruplar oluşmaya başlamıştı. Ben kazanırken kazandırmaya da başlamıştım. Dükkanımı kapatmaya ve profesyonel anlamda Orifl ame işini yapmaya karar verdim. Çünkü sermayesiz, esnek saatlerde yapılan, tahsilime, yaşıma, medeni durumuma bakmadan yapılan muazzam bir iş fırsatıydı. Bu durumda dükkan işletmenin anlamsız olduğunu düşündüm. Öncelikle Direktörlüktü hedefim. Fakat ilk Seminerim olan Kapadokya’ya gittiğimde bunun benim için küçük bir hedef olduğunu gördüm. Altın Direktör olup yurtdışına gitmeliyim dedim.

İlk yurtdışı gezisinde Üst Altın Direktör olarak Malta’ya gitmiştim. Oradada unvanımı beğenmedim ve kendime büyük hedefl er koydum. Hedefl erime odaklanarak ve Sarpio sistemini uygulayarak hedefl erime ulaşmaya başladım. Arabamı aldım. Çok geçmeden evimi aldım. Gurubumda evlerini ve arabalarını alan birçok Direktörüm oldu. Artık layık olduğum hayatı yaşıyorum. Bulduğumu değil, umduğumu yaşıyorum. Kendimi daha çok seviyorum artık. Eğer istersem başaramayacağım hiçbirşeyin olmadığını anladım. Kariyer, kendine özgüven, başarı, dostluk, seyahat, para, ödüller ve daha nelerneler... Hızlı büyümemdeki en büyük etken ekibimdeki Birliktelik, Ruh ve Tutku. Sistemin güzelliği ve ürünlerin kalitesi satışların artmasını ve grupların hızlı şekilde büyümesini sağlıyordu. Orifl ame Ailesi içindeyseniz mutlaka kendinize hedefl er koyun. Hedefl erinize odaklanın. Sizi kimse yıldırmasın. Bildiğiniz doğrudan asla şaşmayın. Sarpio sistemini mutlaka uygulayın. Sabırlı olu. Kararlı olun. Söz dinleyin. Göreceksiniz
olacak. Başardığınızda kendinize olan güveniniz artacak.

Grubumdaki tüm mutlu Danışmanlarıma, Liderlerime ve Direktörlerime teşekkür ediyorum. Herbirinin ayrı ayrı başarılara imza atmalarını canı gönülden istiyorum. Beraber çalıştığım yarı yardımcım, canım eşime çok çok teşekkür ediyorum. Beni Oriflame’e kazandıran canım Direktörüm Nilgün Barış’a, Başkan Direktörüm Özgül Cingil’e ve şirketime sonsuz teşekkürler.

Oriflame’e benim baktığım pencereden bakarsanız çok şey göreceksiniz. Hedefler bitmez. Yakın hedefi m olan Executive yazımda görüşmek üzere. Doğru Yerdeyiz. Oriflamedeyiz.

.