ELMAS DİREKTÖR

 

 

Nezime ARDIÇ
 

20 yıl önce ilk oğlum 1 yaşındayken anne-baba okulu diye bir kursa katıldım. Sıra arkadaşım bir bayan doktordu. İlerleyen günlerde sohbet ederken kozmetik kullanmayı çok sevdiğimi fakat güvenemediğim için kullanamadığımı söyleyince Oriflame kullanabilirsin içeriğinde inançlarımıza aykırı birşey yok bitkisel dedi. Bende epey sipariş verdim. Ürünleri kullanınca kalitesinide çok beğendim. O gün bugündür Oriflame’den başka bir marka kullanmadım. 4 yıl önce işe ihtiyacım olunca Oriflameden de para kazanılacagını öğrenince başladım çalışmaya. Sadece mutfak ihtiyaçlarımız için başladığım işte tahmin bile edemeyeceğim ölçüde hayatım değişti. Arabam, evimin eşyaları, çocuklarımın okulları seyahatler sosyal çevre daha neler neler. İnşaallah en kısa zamanda ekibimle sebat@sitesini kurup ailemizle huzurla yaşamak istiyoruz.

Anladımki başarı çalışmak ve eğitimle oluyor. Teşekkürler Sarpio bana işimi nasıl yapacağımı öğrettiğin için. Teşekkürler anneciğim ve babacığım bana çalışmanın nasıl bir hal olduğunu gösterdiğiniz için. Teşekkürler Jonas ve Robert Af Jochnick kardeşler muhteşem ürünler ve muhteşem bir iş fırsatı sunduğunuz için. Teşekkürler sevgili sebat@ekibi bana güvendiğiniz ve yol arkadaşı olduğunuz için. Teşekkürler canım yavrularım beni hiç üzmediğiniz için.

Teşekkürler canım kardeşlerim Ayla ve Nalan en zor günlerimde beni yalnız bırakmadığınız için ve çok şükürler Rabbim Oriflame’i bana nasib ettiğin için. Çünkü eğer sen lütfetmeseydin ben asla farketmezdim. Elhamdulillahirabbilalemin amin.